Usługi logistyczne

Specjaliści w logistyce zagranicznej dla e-commerce

Ekomersy

Global24

O firmie

Od 2012 roku logistyka eksportowa jest naszą życiową pasją. Jesteśmy entuzjastami technologii i napędza nas ogromny potencjał międzynarodowego E-commerce. Chcielibyśmy, aby sklepy internetowe w różnych częściach świata mogły skutecznie konkurować na globalnym rynku e-commerce.

Rozwijamy nasze usługi logistyczne w przemyślany sposób. Oferujemy nasze usługi logistyczne na tych rynkach, na których możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi kupującego.

Historia

2013

W lutym została zrealizowana pierwsza wysyłka na terenie Niemiec. Siedziba firmy została zamieniona na większe pomieszczenia magazynowo-biurowe w Kątach Wrocławskich

2014

Rozpoczęto przygotowania i wdrożono dedykowany system wysyłkowy umożliwiający integrację z Amazon oraz Ebay.

2015

Biuro oraz magazyn został przeniesiony do większego magazynu i kilku pomieszczeń biurowych w Bielanach Wrocławskich. Zostało uruchomione nowe rozwiązanie na wysyłki oraz obsługę zwrotów na terenie Anglii.

2016

Firma została wyróżniona I miejscem w konkursie Ekomersy 2017 za najlepsze rozwiązanie w Polsce wspierające ekspansję zagraniczną. Rozbudowano moduł wysyłkowy o możliwość integracji poprzez API. Uruchomione wysyłki oraz obsługę zwrotów na terenie Francji.

2017

Drugi rok z rzędu firma została wyróżniona w konkursie Ekomersy 2018 za najlepsze rozwiązanie w Polsce wspierające ekspansję zagraniczną. Wdrożono system do generowania etykiet kurierskich z pominięciem integracji z kurierami poprzez API.

2018

Wdrożono nowe rozwiązanie dedykowane do obsługi zwrotów – goreturns.com z nowym panelem użytkownika. Rozwiązanie zostało wdrożone na terenie krajów gdzie obecnie firma prowadziła swoją działalność (Anglia, Francja oraz Niemcy) ale również na terenie Włoch, Hiszpanii oraz Austrii.

2019

Wdrożono nowy, stabilny, intuicyjny system Global24. Wprowadziliśmy kolejnych kurierów w Niemczech, we Francji, a także otworzyliśmy nowe kierunki – Austrię i Włochy. Rok 2019 to kolejny rok, w którym odbyła się nasza cykliczna impreza E-wolucja.

Ewolucja

E-wolucja jest przedsięwzięciem, którym chcemy pobudzić eksport na rynku e-commerce. Na konferencjach z cyklu E wolucja udostępniamy sprzedawcom praktyczną wiedzę o tym, jak najlepiej uczestniczyć w globalnym rynku.

Pierwsza edycja odbyła się 25.10.2017 we Wrocławiu pod merytorycznym patronatem Ebay. Konferencja jest wydarzeniem cyklicznym, na którym sprzedawcy spotykają się z ekspertami e-sprzedaży na rynkach zagranicznych, głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

E-Wolucja 2022

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tegorocznej
e-wolucji 2022 – wejdź oraz sprawdź sam

Dowiedz się więcej

Lokalizacje

With Green Overlayfalse
Dudley, UKmarker_arrow_right
Lambersartmarker_arrow_top
Markersdorfmarker_arrow_top
Milanmarker_arrow_right
Viennamarker_arrow_top
Bielany Wrocławskiemarker_special

Zobacz nasze referencje na:

Global24

Dane kontaktowe

GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

sales@global24.pl
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
    100 Euro rabatu dla nowych klientów!

    Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!