Wydajność usług, kontrolowana
przez dedykowany system

Oprogramowanie

Nasze rozwiązanie informatyczne stworzyliśmy od podstaw biorąc pod uwagę potrzeby logistyki zagranicznej e-commerce. Zamiast uniwersalności postawiliśmy na specjalizację. To pozwala nam zwiększać wydajność systemu i rozwijać funkcje niezbędne jedynie w obsłudze logistyki w sprzedaży zagranicznej.

System GLOBAL24 jest jedynym sposobem na korzystanie z naszych usług wysyłkowych i obsługi zwrotów. Dostęp do niego jest bezpłatny dla wszystkich sprzedawców, którzy zarejestrują się na portal.goglobal24.com.

Zarządzanie wysyłkami

Zarządzanie wysyłkami

Podstawowymi danymi, na których opiera się większość funkcji, są informacje o zamówieniach kupujących. Zamówienia można dodawać manualnie, importować lub pobierać automatycznie z pomocą integracji, które opisane są niżej.

Generowanie etykiet

Generowanie etykiet

Najważniejszą funkcją systemu jest generowanie etykiet zagranicznych kurierów. Nasz sposób ich tworzenia jest unikalny, ponieważ generujemy je sami, niezależnie od systemów kurierów. Pozwala to na lepszą wydajność oraz pewność tworzenia listów przewozowych. Istnieje możliwość generowania etykiet poprzez API (REST).

Kontrola zwrotów

Kontrola zwrotów

W systemie znajdują się aktualne informacje o przyjętych przez nas zwrotach. Wpisywane są one przez nas w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, Francji, we Włoszech oraz w Hiszpanii jeszcze zanim trafią do centrali w Polsce.

Powiadomienia email

Powiadomienia email

Powiadomienia email można dowolnie skonfigurować na podstawie wielu możliwych w systemie zdarzeń. Informacje o nich mogą docierać na zdefiniowane adresy sprzedawcy (np. alerty, e-faktury, status zgłoszeń) lub bezpośrednio do kupujących (np. po wygenerowaniu etykiety lub w przypadku problemów kuriera z doręczeniem). Treść wiadomości można dowolnie edytować.

Zgłoszenia

Zgłoszenia

Wszelkie pytania lub reklamacje dotyczące wysyłek i zwrotów można zgłaszać bezpośrednio wewnątrz systemu. Nasz dział obsługi klienta właśnie w ten sposób najszybciej i najdokładniej rozwiąże wszelkie problemy. Do zgłoszenia można również dodawać załączniki.

Generowanie faktur

Generowanie faktur

Do tworzenia faktur zakupu dla zagranicznych kupujących przygotowaliśmy przydatny moduł. Pozwala on na konfigurację danych sprzedawcy, stawek VAT, numeracji oraz języka faktury. W ramach szablonu można ustawić własne logo w postaci pliku graficznego.

System obsługiwany przez urządzenia mobilne

System obsługiwany przez urządzenia mobilne

Oprogramowanie działa na urządzeniach przenośnych, takich jak telefony komórkowe, smartfony, palmtopy czy tablety. Takie rozwiązanie ułatwia dokonywanie operacji na urządzeniu mobilnym.

Integracje

Połączenia z zewnętrznymi systemami pozwalają na automatyzację obsługi zamówień zagranicznych. W bezpieczny i pewny sposób integrujemy się z najlepszymi systemami e-commerce, eliminując potrzebę własnoręcznego wpisywania danych czy też importowania ich z plików CSV.

Zobacz nasze referencje na:

Global24

Dane kontaktowe

GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

sales@global24.pl
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
    100 Euro rabatu dla nowych klientów!

    Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!