Zwroty
GoReturns

Jak to działa?

GoReturns to nowy wymiar obsługi zwrotów zagranicznych. To oferta niezależna od naszych usług wysyłkowych, realizowana za pomocą dodatkowego, prostego w obsłudze systemu online. Nadzoruje on proces zwrotu oraz optymalizuje komunikację z kupującym.

 • 1. Otrzymanie zamówienia

  Kupujący otrzymuje swoje zamówienie i informację od sprzedawcy o możliwości dokonania zwrotu przez GoReturns, w postaci linku do indywidualnego panelu GoReturns lub adresu zwrotnego w jego kraju.

  1. Otrzymanie zamówienia
 • 2. Spakowanie i etykietowanie

  W zależności od polityki zwrotów i decyzji sprzedawcy, kupujący otrzymuje w systemie GOreturns opłaconą etykietę lub jedynie informacje o adresie do zwrotów. Kupujący pakuje produkt i nakleja dostarczoną etykietę lub zamawia kuriera we własnym zakresie.

  2. Spakowanie i etykietowanie
 • 3. Nadanie zwrotu

  Gotową do wysłania przesyłkę kupujący zawozi do lokalnego punktu krajowego kuriera i tam ją nadaje. Zeskanowanie opłaconej etykiety przez kuriera od razu zmienia status w systemie.

  3. Nadanie zwrotu
 • 4. Przyjęcie zwrotu

  Przesyłkę zwrotną przyjmujemy w naszym punkcie w kraju kupującego i wprowadzamy dane z etykiety do systemu.

  4. Przyjęcie zwrotu
 • 5. Transport międzynarodowy

  Przesyłki zwrotne z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch transportowane są do centrali w Bielanach Wrocławskich.

  5. Transport międzynarodowy
 • 6. Tymczasowe magazynowanie

  W naszym centrum logistycznym mamy przygotowane regały dla każdego z naszych partnerów. Tam zwroty oczekują na odesłanie do ich magazynów w Polsce.

  6. Tymczasowe magazynowanie
 • 7. Odesłanie zwrotów

  Zgodnie z ustawieniem w systemie GoReturns, paczki zbiorcze ze zwrotami, wysyłamy do magazynu partnera w Polsce.

  7. Odesłanie zwrotów

Korzyści

 • System GoReturns udostępnia kupującym panel do deklarowania zwrotu i eliminuje potrzebę dodatkowej komunikacji w tym zakresie. Nie jest też konieczne wysłanie etykiety zwrotnej, gdyż w zależności od ustawień, może ona być od razu dostępna w panelu kupującego.

 • Obsługa zwrotów przez GoReturns obejmuje pięć największych europejskich rynków E commerce: Niemicy, Wielką Brytanię, Francję, Austrię, Hiszpanię, Holandię, Belgię i Włochy.

 • Sposób obsługi, dostępność bezpłatnych zwrotów i inne parametry dostępne są w każdej chwili w systemie. Można tam, między innymi, ustawić częstotliwość odsyłania zwrotów do magazynu w Polsce.

 • System GoReturns pokazuje w przejrzysty sposób wszystkie realizowane przez naszą usługę zwroty. Daje dostęp do ich aktualnych statusów oraz informacji szczegółowych z deklaracji kupujących.

 • Proponowane przez nas stawki są najlepszą alternatywą do typowych międzynarodowych usług kurierskich. Co więcej są widoczne w samym systemie GoReturns i same obniżają się wraz z większą ilością obsłużonych zwrotów.

Ile to kosztuje?  Zasięg

  Obsługa zwrotów GoReturns dostępna jest w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Włoszech.

  With Green Overlaytrue
  Londonmarker_arrow_right
  Parismarker_arrow_top
  Berlinmarker_arrow_top
  Milanmarker_arrow_right
  Viennamarker_arrow_top
  Madridmarker_arrow_right
  Amsterdammarker_arrow_bottom
  Brusselsmarker_arrow_right
  Nowa Wieś Wrocławskamarker_special

  Zobacz nasze referencje na:

  Global24

  Dane kontaktowe

  GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
  ul. Ryszarda Chomicza 13b
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  sales@global24.pl
  +48 880 725 240

  Zostaw wiadomość
   100 Euro rabatu dla nowych klientów!

   Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!