Jak to działa?

Oferujemy usługi Fulfillmentu jako dodatkowe usprawnienie obsługi zagranicznych kupujących w e-sklepach. Magazynowanie przesyłek w naszym centrum pozwala na szybszą realizację wysyłek po otrzymaniu zamówienia.

 • 1. Wysyłka asortymentu

  Asortyment przeznaczony do sprzedaży zagranicznej wysyłany jest we własnym zakresie przez sprzedawcę. Towar może być dostarczony zbiorczo w dowolnej formie – w kartonach lub na paletach.

  1. Wysyłka asortymentu
 • 2. Przyjęcie na magazyn

  Nasi pracownicy przyjmują towar w centrum w Bielanach Wrocławskich i układają towar na regałach. Wszystkie produkty powinny mieć widoczny kod identyfikujący na opakowaniu producenta. Ewidencja wprowadzana jest do systemu.

  2. Przyjęcie na magazyn
 • 3. Przyjęcie zamówień

  Dane zamówienia dodawane są przez sprzedawcę do systemu GOGLOBAL24: ręcznie, przez import CSV lub integrację.

  3. Przyjęcie zamówień
 • 4. Realizacja zamówień

  Zgodnie z przyjętymi zamówieniami, nasi pracownicy kompletują paczki, pakują i zabezpieczają, generują etykiety, drukują je i naklejają. Zamówienia złożone do godziny 10 rano przygotowywane są i wysyłane tego samego dnia.

  4. Realizacja zamówień
 • 5. Wysyłka

  Jeszcze tego samego dnia, za pomocą naszych usług wysyłkowych, paczki są transportowane za granicę.

  5. Wysyłka
 • 6. Przyjęcie zwrotów

  Zwroty, które otrzymaliśmy w związku z realizacją usług obsługi zwrotów zagranicznych wracają do naszego centrum w Bielanach Wrocławskich.

  6. Przyjęcie zwrotów
 • 7. Identyfikacja i klasyfikacja

  Pracownicy GOGLOBAL24 identyfikują kupujących, którzy zwrócili produkty oraz oceniają stan zwrotu. Informacja o zwrotach jest wysyłana do sprzedawcy.

  7. Identyfikacja i klasyfikacja
 • 8. Powrót na magazyn

  Jeżeli zwrócone produkty nadają się do ponownej sprzedaży, wracają na odpowiednie regały w naszym magazynie, a stany są odpowiednio modyfikowane.

  8. Powrót na magazyn
 • 9. Odesłanie zwrotów

  W przypadku towarów w jakikolwiek sposób naruszonych, są one odsyłane do sprzedawcy lub jego dostawców.

  9. Odesłanie zwrotów

Korzyści

 • Jeżeli zamówienie zostało złożone przed 10 rano, to nadanie przesyłki w Niemczech możliwe jest już tego samego dnia. W przypadku odbiorców z Wielkiej Brytanii i Francji, przesyłki nadawane są nazajutrz.

 • Fulfillment u nas to możliwość dostarczenia towarów zagranicznemu kupującemu przez różnorodne kanały sprzedaży. Obsługujemy zamówienia złożone na stronach internetowych sprzedawców i przez liczne marketplace-y: Ebay, Amazon, Cdiscount, DaWanda, Etsy itp.

 • Model w którym zamówienia realizowane są od razu po otrzymaniu towaru od dostawcy. Odpowiednią ilość każdego z produktu dostawca lub producent dostarcza nam w nocy, a nasi pracownicy rano kompletują, pakują i etykietują zamówienia.

 • Nad całym procesem fulfillmentu czuwa niezależne oprogramowanie z dostępem online oraz opiekun, z którym można skontaktować się telefonicznie i mailowo. Informacje na temat wysyłek i zwrotów dostępne jest w systemie GOGLOBAL24.

 • Fulfillment to outsourcing usług logistycznych w szerokim zakresie. Sprzedawca nie musi martwić się o prowadzenie magazynu, pakowanie i zabezpieczanie wysyłek.

Magazynowanie przesyłek - Ile to kosztuje?  Zobacz nasze referencje na:

  Global24

  Dane kontaktowe

  GLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
  ul. Ryszarda Chomicza 13b
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  sales@global24.pl
  +48 880 725 240

  Zostaw wiadomość
   100 Euro rabatu dla nowych klientów!

   Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!